5 Ekim 2010 Salı

Sensiz Bi Hayat Olmaz Olsun
bu artık çok acı vermeye başladı. işten çıkınca internete girip forumlara bakıyorum, blogları okuyorum. seinfeld izliyeyim dedim geçen akşam o bile güldürmedi be. bu sevgi zulme dönüştü. bir garip taraftarız be. çocuk gibi sevindik, belki bi sonraki iç saha maçını göremeyeceğiz bile. belki son maçımızdı bu bağırdığımız. biri bağırıyordu "hadi kardeşim son maçta bari bağıralım" diye. futbolcular maç sonunda tribüne koştu, onlarda çok üzgün. çoğu biz gibi kocaelispor taraftarı. zaten prosedürde profesyonel oldu bir çoğu ama yaşamları hala amatör mecburen.

tribüne koşup sarıldı herkes. Yıllardır sevemediğim Ercan kuleye çıktı o bile sempatik geldi. hepsine tek tek helal olsun, yolları açık olsun. Serdar Topraktepe ise sonradan gelip tribüne açıklama yaptı adeta. Bu çocukların hepsi forma için savaştı beş kuruş almadan dedi. nasıl bir dram yahu. gidip ingiliz holiganların filmlerini dilden dile anlatacağınıza bu aşkı film edin!!

dipnot: teşekkürler Adana Demir. o takım peşinden 10 saat yol gelen arkadaşlara dönüşte yol bitmek bilmemiştir. hepsine selam olsun..

3 yorum:

1903 dedi ki...

Bloglar aleminde bundan daha hüzünlü bir yazı görmedim bu zamana kadar.

Allah yardım etsin.

Hep düşünüyorum acaab Beşiktaş alt liglerde var olma savaşı verse tribünleri nice olur diye. Helal olsun takımını gerçekten sevenlere.

Robaggio dedi ki...

NTV'nin Kocaelispor haberinde dediği gibi "Bugünlerde şehirde kimse Kocaelispor konusunu konuşmak istemiyor"
Çünkü istese de konuşamıyor, boğazı düğümleniyor...

Daima Fenerbahçe! dedi ki...

Allah yardımcınız olsun...